Nëntotali
0.00

Set Çarçaf, Jorgan dhe Këllëf Jastëku, Spider Man, Tac.

49.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Set Çarçaf, Jorgan dhe Këllëf Jastëku.

  Dimensionet:

  Jorgani: 155x215 cm

  Çarçafi: 180x260 cm

  Këllëf Jastëku ( 1 Copë): 50x70cm


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve