Nëntotali
0.00

Komplet Çarçafa, për Fëmijë, Tac, 100x150cm.

19.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Materiali: 100% Pambuk.

  Çarçaf Jorgani100 x 150 cm.
  1 copë
  Çarçaf shtrati120 x 180 cm.
  1 copë
  Këllëf Jastëku
  35 x 45 cm.
  2 copë
  Udhëzime për përdorim:
  Lani me dorë ose në lavatriçe në 30 °.
  Rekomandohet që të lani linjat, duke i kthyer ato nga brenda.
  Mos përdorni zbardhues.
  Mund ta thani në tharëse me shpejtësi të ulët.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve