Nëntotali
0.00

Mbulesë për Tavolinë, e Bardhë 140x180cm

8.20 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Mbulesë për Tavolinë

  Mbulesë tavoline, që mund të përdoret për dekorimin e tavolinës së ushqimit jo vetëm gjatë ngrënies por edhe si mbulesë dekoruese.

  Dimensionet: 140x180 cm.

  Materiali: 100% Poliester.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve