Nëntotali
0.00

Komplet Çarçafa, Për Një Person, 160x200cm, Pedilife.

26.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Materiali: 100% Pambuk.

  Çarçaf Jorgani160 x 220 cm
  1 copë
  Çarçaf shtrati160 x 240 cm
  1 copë
  Këllëf Jastëku
  50 x 70 cm
  1 copë
  Udhëzime për përdorim:
  Lani me dorë ose në lavatriçe në 30 °.
  Rekomandohet që ti lani duke i kthyer ato nga brenda.
  Mos përdorni zbardhues.
  Mund ti thani në tharëse me shpejtësi të ulët.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve