Nëntotali
0.00

Mbulesë Shtrati, Ngjyra Hiri, 270X270cm

170.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Mbulesë Shtrati, Ngjyra Hiri, 270X270cm

  Karakteristikat:

  • E përbërë nga 100% strukturë poliesteri
  • Mik i ambientit
  • Vetëajrosës
  • Mik i lëkurës tuaj
  • E butë në prekje
  • E përshtatshme pëe tu pastruar në makinë larëse

  Seti përmbanë :

  • 1 x Mbulesë shtrati (270x270cm)
  • 2 x Këllëf jastëku dekorativ (50x70cm)

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve