Nëntotali
0.00

Mbulesë Tavoline, 140x180cm, Ngjyra e Kuqe

4.99 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën

Out of stock

Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

     Mbulesë tavoline, e cila mund të përdoret për dekorimin e tavolinës së ushqimit jo vetëm gjatë ngrënies por edhe si mbulesë dekoruese.

    Dimensionet: 140x180cm.


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve