Nëntotali
0.00

Komplet çarçafa për Fëmijë, Ngjyra e Kaltër, 150x200cm, 150x220cm, Frozen

16.49 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  çarçafa për fëmijë -  mik i lëkures së foshnjave tuaja, e butë në prekje. Foshnjet e juaja do të bëjnë një gjumë të rehatshem.

  E përshtatshme për tu pastruar në makinën larëse 40C

  Seti përmbanë:

   Mbështjellës Jorgani (150x200cm)

   çarçaf shtrati ( 150x220cm)

   Kellef jasteku ( 50x70cm) 1 kellef jasteku


Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve