Nëntotali
0.00

Multifunctional Cleaning Instrument.

19.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Multifunctional Cleaning Instrument.

  Veçoritë:
  Dritat treguese në kokën e makinës dhe të rikarikueshme me një kabllo USB, mund ta rikarikoni duke përdorur një Power Bank, PC ose përshtatës ngarkimi të telefonit celular.

  Gjenerata e fundit e heqësit të pikave të zeza ka aftësinë për thithje më të fortë dhe pastrim më të thellë të lëkurës. Pas testeve të zbatuara nga më shumë se 1000 përdorues, ky vakum për pikat e zeza mund të heqë në mënyrë efektive pikat e zeza, pikat e bardha, lëkurën e vdekur, yndyrat dhe mbetjet e grimit, rrudhat e lëmuara dhe shtrëngon lëkurën pas përdorimit të vazhdueshëm për 2-5 javë.

  Efektive dhe e sigurt: Vakuumi i pikave të zeza përdor teknologji inovative të adsorbimit të vakumit pa e dëmtuar lëkurën tuaj. Ky mjet për pastrimin e kokës së zezë është më i përshtatshëm dhe më efektiv sesa përdorimi i maskës së fytyrës ose gjilpërës së akneve. Vakuumi i pikave të zeza është bërë nga materiali ekologjik ABS, jo toksik, jo irritues, i cili mund të përdoret në mënyrë të sigurt në fytyrë.

  3 nivele të fuqisë thithëse: vakuumi i poreve është projektuar për lloje të ndryshme lëkure. Niveli i thithjes së lehtë 1 dhe niveli 2 janë të përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë. Ju lutemi përdorni atë me sondën e bukurisë me vrima të vogla për herë të parë. Thithja mesatare, niveli 3 është për lëkurë neutrale, të yndyrshme. Është projektuar për lëkurë të përzier me pore të mëdha. Thithje e fortë, forca e thithjes është e rregullueshme, në mënyrë efektive për të thithur pikat e zeza të hundës dhe aknet.


 • multifunctional,cleaning,instrument.

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve