Nëntotali
0.00

Ngjyre per Floke,Ohico

10.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Ngjyre e perkoheshme per  floke Ohico.

  Aplikojeni ne floke te Thate.

  Ohico, është një ngjyrë për flokë në formë laps brushe, ka një kapak dhe vjen në ngjyrë kafe dhe të zezë.Brusha saj e lëmuar me dimensione perfekte për të prekur secilën fije floku tek rrënja, nuk ka efekte negative dhe askush nuk do të mund të dallojë nëse keni pasur ndonjëherë thinja.E lehtë për përdorim, është për të dy gjinitë dhe bashkë me fijet e bardha të flokut mbulon çdo pasiguri tuajën dhe ju bën të dukeni disa vite më të rinjë, e me flokë që të gjithë do u kanë zili.

 • ngjyre,per,floke,ohico

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve