Nëntotali
0.00

Krem per formesimin e Trupit,Slimming One,300Gr

8.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:

  Krem per formesimin e Trupit,Slimming One,300Gr

  Xhel per formesimin e trupit,dizajnuar per te mbajtur vijen e trupit ne nivel,

  I dizajnuar per te gjitha llojet e lekures.

  Rivendos mikroqarkullimin e gjakut.


 • krem,per,formesimin,e,trupit,slimming,one,300gr

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve