Nëntotali
0.00

Krem për Mjekërr,Beard Balm.

5.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
  • Shitur dhe paketuar nga e-baa
  • Lista e Dëshirave
  • Lista e Krahasimeve
  • Ruaj në List
  • Përshkrimi:

    Krem për Mjekërr,Beard Balm.

    100% natyrale dhe organike, ju do të shijoni një mjekër më të mirë pa asnjë aromë të padëshiruar!


  • beard,balm,smoothing

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve