Nëntotali
0.00

Telefon Samsung S21+ SM-G996BZKDEUC, Black , 6.7inch

1,049.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Galaxy S21 Ultra 5G, epik në çdo mënyrë. Kamera e saj revolucionarizon fotografinë dhe videon 8K me rezolucion 108 MP, një procesor 5 nm dhe një bateri që zgjat gjithë ditën.Projektuar me një kamerë unike me prerje të kontureve për të krijuar një revolucion në fotografi - duke ju lejuar të regjistroni video kinematografike 8K dhe të bëni fotografi epike, të gjitha me një veprim. Është ekrani më i gjallë dhe më i ndritshëm në një smartfon Galaxy. Galaxy S21 Ultra 5G jep përvojën tonë më mahnitëse në 1500 nit, me volum 100% të ngjyrave për ngjyra të sakta dhe realiste - edhe në dritën e diellit.Ekrani ynë me lëvizje më të butë që qëndron në një hap me furnizimet në ekran. Me reagim të jashtëzakonshëm, ky ekran ofron tranzicion të përsosur me çdo prekje dhe optimizon shpejtësinë e rifreskimit bazuar në atë që shikoni - duke kursyer baterinë për më shumë nga ato që doni.

  -Madhësia e ekranit: 6.7inch
  -Rezolucioni kryesor i ekranit: 2400 x 1080 (FHD+)
  -Rezolucioni i kamerës: 2.0 MP + 64.0 MP + 12.0 MP
  -Rezolucioni i kamerës:10.0mp
  -Rezolucioni i videos FHD (1920 x 1080) në 30 fps
  -Madhësia RAM (GB): 8
  -Madhësia e kujtesës ROM (GB) 128
  -SIM 1 + SIM 2 + mikro SD (5G)
  -Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik): 4800
  -Garancioni: 2 Vite

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve