Nëntotali
0.00

White Shark COOLING PAD, GCP-29 ICE WIZARD / 4 fans

29.90 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Për të gjithë laptopët me madhësi të ekranit deri në 17,3 ”.Dy cilësime të rregullueshme të lartësisë për përvojën më të rehatshme kur luani lojëra ose shikoni filma.Nuk ka nevojë për furnizim me energji të jashtme, nuk kërkohet instalim i softverit.

  -Niveli i zhurmës: 30 DBA (min)
  -Pesha: 0,800 kg
  -Dimensionet (mm): 427 x 305 x 24
 • white,shark,cooling,pad,gcp-29,ice,wizard,/,4,fans

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve