Nëntotali
0.00

Kamera IP IMOU 2MP, IR 10M WIFI

79.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Siguroni shtëpinë dhe pronën tuaj.
  Instaloni kamerën e dritës në hyrje të garazhit ose shtëpisë tuaj për të zëvendësuar prozhektorët aktualë. Kamera e sigurisë e aktivizuar me lëvizje me prozhektorë të integruar do tju njoftojë se çfarë po ndodh në çdo kohë nga kudo.

  Kamera IP kompakte 2MP IMOU WiFi me ndriçim infra të kuqe 10 m për përdorim të brendshëm
  H.265, formati H.264
  2 MP 1 / 2.7 CMOS
  Rezolucioni dixhital 2MP @ 25IPS
  Lente fikse 3,6 mm (89 °).
  Zmadhimi dixhital 16X
  Sensori video, rajoni i konfigurueshëm
  Mikrofon dhe altoparlant i integruar
  Slot për microSD
  DC 5V
  Rivendosja e butonit / WPS
 • kamera,ip,imou,2mp,,ir,10m,wifi

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve