Nëntotali
0.00

Kamera IMBOU Bullet, 2MP, 2S IPC-F26FP Bullet Wi-Fi

79.00 €

- Transporti 2€ në tërë Kosovën
Ju mund ta bëni blerjen e këtij produkti edhe përmes rrjeteve sociale:
 • Shitur dhe paketuar nga e-baa
 • Lista e Dëshirave
 • Lista e Krahasimeve
 • Ruaj në List
 • Përshkrimi:
  Ip camera perdor teknologjin e fundit e kamerave e cila plotëson numrin ID, ku ju arrini të përfitoni video mbikqyrje të pastër në sipërfaqet ku ju e vendosni.

  - 1080 P
  - H.265
  - Vizion nate me ngjyra të plota
  - Bisedë me dy drejtime, IP67 I papërshkueshëm nga     moti
  - Spotlight dhe sirenë e integruar
  - Modaliteti i antenës së dyfishtë dhe MIMO Sofrt AP
  - Ruajtja në renë kompjuterik
 • kamera,imbou,bullet,,2mp,,2s,ipc-f26fp,bullet,wi-fi

Produkte te ngjajshmeOfertat

Lista e Krahasimeve