Nëntotali
0.00

Televizor Onvo 85inch, Ultra HD


Televizor Jvc, Smart 55inch, LT-55VAQ8100


Televizor Samsung, 4K, 55inch, UE55TU7022KXXH


Televizor Sunny, 49inch, Smart, FHD


Televizor Jvc, Smart, 43inch, LT-43VA3000


Televizor Jvc, Smart 50inch, LT-50VA3000


Çmimi 2,199.00 € 669.00 €589.00 €199.00 €389.00 €509.00 €
Brand Onvo JvcSamsungSunnyJvcJvc
Kualiteti 4K 4K4KHd4K4K
Kategoria Smart Tv Smart TvSmart TvSmart TvSmart TvSmart Tv
Madhësia e Ekranit 75" 55"55"494350"
Ngjyra Bardhë ZezëZezëZezëZezëZezë
Përshkrimi
Televizor Onvo 85inch, Ultra HD

Qasja në ndërfaqen e televizorit inteligjent miqësor për përdoruesit dhe përmbajtjen e pasur të Webos është e shpejtë dhe e lehtë. 
Uluni dhe shijoni TV tuaj Smart Webos. Përjetoni aplikacione të tilla si Netflix, Amazon Prime Video, Youtube me cilësinë më të lartë audio dhe video.
Falë veçorisë Screen Mirroring, ju mund ta pasqyroni menjëherë imazhin tuaj në telefonin dhe tabletin tuaj në televizorin tuaj.
Shijoni filmin dhe ndeshjen me cilësinë superiore të figurës 4K Ultra HD.

KONTROLLER MAGJIK
 Telekomanda më e lehtë dhe më e rehatshme e sensorit të lëvizjes për tu përdorur. 
Tani mund ta kontrolloni televizorin tuaj me prekjen e një butoni. Ju vetëm duhet të tregoni dhe klikoni ose jepni një komandë për të përdorur çdo funksion me telekomandën Magjike. Lehtësia e aksesit në aplikacionet NETFLIX dhe Prime Video me një buton të vetëm, mund ta ndizni dhe fikni televizorin me komandën zanore duke shtypur butonin e mikrofonit në telekomandë.Mund të dyfishoni kënaqësinë tuaj të televizorit duke lidhur pajisjet tuaja të aktivizuara me Bluetooth, si tastierë-maus, sistemin e zërit, kufjet dhe tastierën e lojës me televizorin tuaj pa pasur nevojë për një lidhje kabllore.
Falë procesorit special 4-Bërthamë të gjeneratës së re, ai ju ofron imazhin më madhështor, ngjyrat më të gjalla dhe performancën më të mirë.

DOLBY AUDIO
Audio Premium, Dolby ofron një eksperiencë shikimi dhe dëgjimi më të qartë, tredimensional të tingullit rrethues ultra.
HDR 10.Me teknologjinë HDR 10, do të keni imazhe më të qarta ku çdo ngjyrë përcaktohet në mënyrë unike.
ThinQ AI.Përvoja e inteligjencës artificiale, Zbuloni përvojën më të lehtë të televizorit inteligjent me veçorinë turke të njohjes inteligjente të zërit të mundësuar nga inteligjenca artificiale. Mund ta përdorni telefonin tuaj celular me aplikacionin LG Thinq për të kontrolluar pajisjet tuaja inteligjente të shtëpisë.

 WEBCAM ME MIU TASTAJE
Mund të shijoni televizorin tuaj inteligjent duke lidhur tastierën-maus pa tela dhe kamerën në internet me televizorin tuaj.
 1.5 GB RAM - 8 GB ROM
Procesor i fuqishëm me katër bërthama me performancë të lartë. Procesori me katër bërthama dhe 1,5 GB RAM + 8 GB ROM mundësojnë funksionimin tuaj të qetë dhe pret më shumë aplikacione, duke ofruar mundësi të pakufizuara për përvojën tuaj argëtuese.Shijoni lidhjen e shpejtë dhe të qëndrueshme WiFi nën teknologjinë 2T2R pa nevojën për një kabllo të jashtme në televizorin tuaj SMART falë veçorisë së tij të integruar Wi-Fi.


Fuqia e altoparlantit:20 
WProcesori:Katër bërthamorë
Rezolucioni:4K Ultra HD
Madhësia e ekranit:85 inç
Madhësia e ekranit (cm):216
Rezolucioni (Pixel):3840 x 2160
Shpejtësia e skanimit:1000 Hz
Wi-Fi:Po


Kapni çdo detaj në çdo cep të ekranit me një gamë të gjerë më të mprehtë ngjyrash. Ndiheni sikur jetoni në një botë shumëngjyrëshe virtuale ose të rrethoheni nga piktura të artistëve të famshëm në një galeri arti përmes UHD 4K.Me shkëlqim, kontrast dhe ngjyra të pabesueshme, JLED sjell në jetë argëtimin para syve tuaj. Duke shfrytëzuar plotësisht potencialin maksimal të teknologjisë së re të projeksionit të kinemasë jep rezultatin e një imazhi të rafinuar, të gjallë që do të ju bëjë të harroni se po shikoni një ekran.Eksploroni mijëra filma, shfaqje, lojëra dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh me Android TV.

Ultra HD 4K

QLED

Android TV

3 HDMI 2 USB

Super Resolution

Garancion; 2Vite
Shijoni çdo mundësi që mundet. Qasuni me lehtësi në kompjuterin tuaj, laptopin dhe pajisjen celulare nga komoditeti i televizorit tuaj.Transmetimi i filmave dhe muzikës nga TV juaj celular është po aq i lehtë sa prekja. Prekni televizorin tuaj me celularin tuaj, TV do të ndiejë prekjen dhe do të fillojë të pasqyrohet automatikisht. Kjo ju lejon të ktheheni shpejt dhe me lehtësi në TV dhe të vazhdoni të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar.Zmadhimi i fuqishëm 4K konfirmon që ju mund të shihni përmbajtjen tuaj të preferuar në rezolucion 4K. Ju gjithashtu do të përjetoni shprehje më të gjalla të ngjyrave falë teknologjisë inteligjente të hartës së ngjyrave të televizorit.Përjetoni një pamje të qartë dhe të fuqishme pasi TV merr automatikisht dhe kompenson kornizat në burimet e përmbajtjes.

-Madhësia e ekranit: 55inch 
-Rezolucioni: 3.840 x 2.160px ( 4K UHD)
-Dolby Digital Plus
-Lidhjet: HDMI 3, USB 1, Bluetooth ,Wifi
-Garancioni: 2 vite

Televizor Sunny i përshtatshëm për shtëpin apo zyrën tuaj.Me performancat të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë.  Përjetoni një nivel tjetër të pamjes mbresëlënëse. Auto Depth Enhancer rregullon nivelet e kontrastit me shumë shtresa për imazhe më reale. Tani mund të shikoni edhe detajet më të vogla në çdo skenë.Me performancat të cilat i ka ofron pamje të qartë të fotografisë falë kualitetit High Definition.

-49inch
-Lidhjet: HDMI 3, USB 2, Ethernet
-Kualiteti: FHD
-Sistemi Android
-Garancioni: 2 vite
Kapni çdo detaj në çdo cep të ekranit me një gamë të gjerë më të mprehtë ngjyrash. Ndiheni sikur jetoni në një botë shumëngjyrëshe virtuale ose të rrethoheni nga piktura të artistëve të famshëm në një galeri arti përmes UHD 4K.Me shkëlqim, kontrast dhe ngjyra të pabesueshme, JLED sjell në jetë argëtimin para syve tuaj. Duke shfrytëzuar plotësisht potencialin maksimal të teknologjisë së re të projeksionit të kinemasë, Dolby Vision jep rezultatin e një imazhi të rafinuar, të gjallë që do të ju bëjë të harroni se po shikoni një ekran.

-Madhësia: 43inch
-Sistemi: Android
-Rezolucioni: 4K (UHD)
-Rezolucioni: 3840x2160
-Lidhjet: 4 Hdmi, Wifi,Usb
-Garancioni: 2 vite


Kapni çdo detaj në çdo cep të ekranit me një gamë të gjerë më të mprehtë ngjyrash. Ndiheni sikur jetoni në një botë shumëngjyrëshe virtuale ose të rrethoheni nga piktura të artistëve të famshëm në një galeri arti përmes UHD 4K.Me shkëlqim, kontrast dhe ngjyra të pabesueshme sjell në jetë argëtimin para syve tuaj. Duke shfrytëzuar plotësisht potencialin maksimal të teknologjisë së re të projeksionit të kinemasë, Dolby Vision jep rezultatin e një imazhi të rafinuar, të gjallë që do të ju bëjë të harroni se po shikoni një ekran.Eksploroni mijëra filma, shfaqje, lojëra dhe merrni përgjigje për pyetjet tuaja në ekranin e madh me Android TV.


Ultra HD 4K

4 HDMI, 2 USB

Android TV

Dolby Vision HDR

Super Resolution

Garancion: 2Vite