Nëntotali
0.00

Xhezve e kafës Dsp, KA3027A


Aparat single për Kafe turke ,Raf R106 11/22


Makinë për Bluarjen e Kafesë R7110 11/22


Makinë për Bluarjen e Kafes,RAF R7122


Xhezve e kafës, Zilan, ZLN3628


Xhezve e Xhamit për Kafe, 0.5l, RAF.125


Çmimi 8.90 € 17.90 €11.90 €9.90 €10.90 €7.90 €
Brand Dsp RAFRAFShenglanZilanHaeger
Voltazha 220-240V 1.5m1.5m1.5m220-240V1.5m
Watts 600w PlastikPlastikPlastik800wPlastik
Përshkrimi

Dsp KA3037 aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 600W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

 

-Fuqia: 600W
-Kapaciteti: 700ml

Përgatitja e kafesë turke nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë, kjo falë aparatit me një vluese nga brendi RAF.

Karakteristikat:

Mos e tejkaloni linjën e nivelit MAX në vluesem  e kafesë, përndryshe kafeja mund të mos zihet mirë dhe/ose të vlojë mbi tenxhere.
Funksionim i shpejtë dhe i lehtë - Duhen vetëm 5 minuta për të bërë kafe për 4 persona.
Ena e kafesë ka një vëllim midis 70-80 ml që mund të shërbejë për deri në 8 persona në të njëjtën kohë (ndryshojnë sipas madhësive të filxhanit).

Paketa Përfshin:
1x vluese  kafeje

Specifikimet:
Materiali: Plastike+Metal
Pesha: 800g
Madhësia: 15x16x22cm/5.90x6.29x8.66inch
Ngjyra: Blu/Vjollcë
Kapaciteti: 70-80ml


Materiali: trup plastik dhe teh inox.
Lloji: Mulli gjysmë automatik i kafesë
Ngjyra: e zezë
Tensioni: 220 V
Fuqia: 300 W
Frekuenca: 50/60 Hz
Sasia e rekomanduar e kokrrave të kafesë: përafërsisht 50 g
Sasia maksimale e bluarjes: përafërsisht 100 g
Dimensionet:94*68*198mm
Pesha e paketimit: rreth 800g

Makinë për Bluarjen e Kafes,RAF R7122 11/22

Për fanatikët e përgatitjës së kafesë në mënyrë klasike.
Një paisje ideale për bluarjen e saj.


Emri i markës
RAF
Numri i modelit.
R.7122

Fuqi e vlerësuar
280 W
Tensioni
220 V

Madhësia e njësisë
9 * 20 cm
Njësia e peshës
650 g

Madhësia e kartonit
57*23.5*43.5cm
Pesha/Karton
14.3 kg

Zilan ZLN3628  aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 800W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

-Fuqia: 800W

Makinë kafeje elektrike Sinbo RAF.125 
Trupi cilësor inox me cilësi të lartë materiali dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
Ka aftësin për te përgaditur 5 filgjana kafe turke.
Sistemi i dyfishtë i sigurisë në rast të mbinxehjes. 
Kapaciteti :0.5L
Fuqia :600W
Tensioni : 220W
Numri i modelit : MA-1638
Materiali :Plastike dhe çelik inox 201
Prizë : Dy kunja të rrumbullakëta
pajisje kuzhine : tenxhere elektrike plastike e kafesë
Certifikimi : CE/CB