Nëntotali
0.00


Lista e Krahasimev

Xhezve e Kafes, Sinbo SCM-2957


Aparat single për Kafe turke ,Raf R106 11/22


Makinë për Bluarjen e Kafesë R7110 11/22


Makinë për Bluarjen e Kafes,RAF R7122


Aparat për kafe, Vivio, 1000W


Xhezve e kafës, Zilan, ZLN3628


Çmimi 14.90 € 17.90 €11.90 €9.90 €9.90 €10.90 €
Brand Sinbo RAFRAFShenglanVivioZilan
Voltazha 1.5m 1.5m1.5m1.5m220-240V220-240V
Watts Plastik PlastikPlastikPlastik1000w800w
Përshkrimi
Makinë kafeje elektrike Sinbo SCM-2957 
Trupi cilësor inox me cilësi të lartë materiali dhe jetëgjatësi të gjatë shërbimi.
Ka aftësin për te përgaditur 5 filgjana kafe turke.
Sistemi i dyfishtë i sigurisë në rast të mbinxehjes. 
Kapaciteti i kupës: 5
Ngjyra: çelik inox
Termostati:
Fuqia: 1000 W
Kapaciteti: 0.4 L
Sinbo SCM-2957, çelik inox me cilësi të lartë. Përveç kësaj sigurie ujore të ketë në pjesën e përparme. 
Makineria fiket vetvetiu ne rast mungese uji dhe keshtu garanton sigurine e perdoruesve.

Përgatitja e kafesë turke nuk ka qenë kurrë më e thjeshtë, kjo falë aparatit me një vluese nga brendi RAF.

Karakteristikat:

Mos e tejkaloni linjën e nivelit MAX në vluesem  e kafesë, përndryshe kafeja mund të mos zihet mirë dhe/ose të vlojë mbi tenxhere.
Funksionim i shpejtë dhe i lehtë - Duhen vetëm 5 minuta për të bërë kafe për 4 persona.
Ena e kafesë ka një vëllim midis 70-80 ml që mund të shërbejë për deri në 8 persona në të njëjtën kohë (ndryshojnë sipas madhësive të filxhanit).

Paketa Përfshin:
1x vluese  kafeje

Specifikimet:
Materiali: Plastike+Metal
Pesha: 800g
Madhësia: 15x16x22cm/5.90x6.29x8.66inch
Ngjyra: Blu/Vjollcë
Kapaciteti: 70-80ml


Materiali: trup plastik dhe teh inox.
Lloji: Mulli gjysmë automatik i kafesë
Ngjyra: e zezë
Tensioni: 220 V
Fuqia: 300 W
Frekuenca: 50/60 Hz
Sasia e rekomanduar e kokrrave të kafesë: përafërsisht 50 g
Sasia maksimale e bluarjes: përafërsisht 100 g
Dimensionet:94*68*198mm
Pesha e paketimit: rreth 800g

Makinë për Bluarjen e Kafes,RAF R7122 11/22

Për fanatikët e përgatitjës së kafesë në mënyrë klasike.
Një paisje ideale për bluarjen e saj.


Emri i markës
RAF
Numri i modelit.
R.7122

Fuqi e vlerësuar
280 W
Tensioni
220 V

Madhësia e njësisë
9 * 20 cm
Njësia e peshës
650 g

Madhësia e kartonit
57*23.5*43.5cm
Pesha/Karton
14.3 kg

Aparat për kafe e projektuar posaçërisht për të përgatitur me lehtësi kafenë turke. Vivio 1000W cili është shumë i suksesshëm në sajë të shpejtësisë së rregulluar të ngrohjes, për të arritur konsistencën e duhur dhe shijen e kafesë tradicionale turke. bën kafe praktike në shtëpitë, apo dhe vendet e punës.

  • -Kapaciteti i Kupës: 4
  • -Termostati: Po
  • -Fuqia: 1000 W

Zilan ZLN3628  aparat për kafe ideale për shtëpinë apo zyren e juaj.Fal fuqisë prej 800W, arrini të përgatisni kafen në menyrë të shpejtë dhe efikase.Mjaft prakik dhe i lehtë për përdorim,ku vetëm me anë të një klikimi arrihet ndezja e saj.Dorëza e zgjatur ju mundëson ta kapni aparatin pa problem dhe pa ndonjë mundësi që të digjeni.

-Fuqia: 800W