Nëntotali
0.00


Lista e Krahasimev

Dyshek me Ajër, Bestway, Butterfly, 294 x 193 cm.


Gomë Beli, 91cm


Gomë Beli Për Plazh,91 cm


Gomë Beli Për Plazh,91 cm


Gomë për Fëmijë, Disnep 56cm


Set për Notim, Syze dhe Frymarrëse, Bestway, +3 Vjeç.


Çmimi 19.90 € 1.99 €1.99 €1.99 €1.49 €4.99 €
Lloji Dyshek GomëGomëGomëGomëTjetër
Grupmosha 6+ VajzëDjalëUnisex3+3+
Dizajni Tjetër RrumbullakëtRrumbullakëtRrumbullakëtFilm i AnimuarTjetër
Ngjyra Bardhë KuqeKuqeKuqePinkGjelbërt
Përshkrimi

Grafika shumëngjyrëshe sjell pikërisht individualitetin e duhur në pishinë, liqen apo plazh. Zona bujare për tu çlodhur dhe jastëku i integruar ju lejojnë të kaloni një ditë të mrekullueshme në ujë. Përveç kësaj, kjo flutur ka dy doreza në pjesën e jashtme të buzës - vendi i përsosur për foto të adhurueshme kur hapni krahët si krahë!

 Detajet e produktit

 

 •  Madhësia e fryrë: 297 x 165 x 28 cm
 •  Madhësia e pa fryrë: 294 x 193 cm
 •  Ngarkesa maksimale: 90 kg
 •  Numri maksimal i njerëzve: 1 i rritur
 •  Dizajn shumëngjyrësh i fluturave
 •  Bërë nga vinil i qëndrueshëm 0.29 mm
 •  Përfshirë patchin e riparimit vetë-ngjitës

Gome Beli per vajza me ngjyre te pembe.

Me dimensionet 91 cm.

Sugjerohet per femije mbi 9 vjec .

Gome Beli per Plazhe,

Me ngjyre te kaltert,

Me dimensionet 91 cm,

Sygjerohet per femijet mbi moshen 9 vjeq.

Gome Beli per Plazh,

Me dimensionet 91 cm.

Me ngjyre te gjelbert,

Sygjerohet per femijet mbi moshen 9 vjeqare.

Për princeshat e vogla, goma e notit Disney Princesha nga Bestway është argëtim i shkëlqyeshëm!
Fëmijët thjesht do ta duan gomën e tyre të notit, të princeshës me motive shumëngjyrëshe. Me këtë unazë noti ju argëtoheni shumë në plazh ose në pishinë.
Goma e adhurueshme e Disney Princess noton një buzëqeshje në çdo fytyrë në çdo kohë.
Pushtoni botën, princeshë!

Detajet e produktit
 
Rekomandimi i moshës: 3-6 vjet
Madhësia e fryrë: 48 x 48 x 11 cm
Madhësia e pambledhur: 56 x 56 cm
Valvula e sigurisë
Prodhuar nga vinyl i qëndrueshëm 0.17 m

Set për Notim

Seti për notim Hydro-Swim ™ Fun nga Bestway® është shoqëruesi perfekt për argëtimin nën ujë të fëmijëve tuaj. Kompleti për snorkel, i disponueshëm në dy ngjyra, është krijuar për fëmijë nga mosha 3 vjeç dhe përbëhet nga një maskë dhe snorkel. Lentet e forta të polikarbonatit të maskës janë të pajisura me mbrojtje UV dhe mbyllje të dyfishtë të skajit për një përshtatje precize. Kjo në mënyrë efektive parandalon depërtimin e ujit. Maska gjithashtu ka një rrip plotësisht të rregullueshëm në mënyrë që të qëndrojë gjithmonë e sigurt dhe e vendosur në vend. Zëdhënësi i snorkel-it ofron komoditetin maksimal të mundshëm. Seti për snorkel argëtues duhet të jetë me ju sa herë që fëmijët tuaj zhyten!

 

Detajet e produktit


 •  Rekomandimi i moshës: nga 3 vjet
 • Lente polikarbonat me mbrojtje UV
 • Vulosje me dy buzë për një përshtatje precize
 • Shirit dekorativ, plotësisht i rregullueshëm
 • Gryka e butë periferike e butë "Comfort-Fit"
 • 100% pa lateks